به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در دیدار با امام جمعه شهرستان چادگان گفت: حفظ و صیانت از منابع طبیعی به عنوان ثروت عظیم خدا دادی همکاری تمام مسئولین میطلبد تا این امانت به نسل آینده انتقال یابد.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور مدیریت جهاد کشاورزی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و مسئول اموراراضی شهرستان چادگان در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید.

رییس اداره منابع طبیعی طی بازدید از سیل آب های بخش چنارود گفت: سیل پیامد غم انگیز استفاده بی رویه از منابع طبیعی است.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور بخشدار بخش چنارود ، فرماندهی انتظامی بخش چنارود و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و تعدادی از دامداران و زارعان روستای درک آباد در بخشداری بخش چنارود برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و چندی از اعضاء شرکت تعاونی منابع طبیعی و آبخیزداری حقیقت شهرستان چادگان برگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و پرسنل این اداره جهت برنامه ریزی ، هماهنگی و برگزاری هرچه بهتر هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان سه دستگاه عامل تخریب اراضی ملی روستای علی عرب شامل دو دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه تراکتور توقیف گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان ، طرح مشارکتی ماده 3 (جنگلکاری) در سال 95 با استقبال مردم شهرستان چادگان روبرو شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در اثر بارندگی های اخیر شهرستان چادگان یک سوم بند شهید اسکندری آبگیری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با عنوان اردوی جهادی بسیج کارمندان شهرستان چادگان به حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین اجرایی شهرستان برای رسیدگی به مشکلات مردم روستاهای بخش چنارود در چند نوبت در مساجد و مرکز خدماتی روستای فراموشجان برگزار گردید.

لینکدانی
پیشخان
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 13788
  • بازدید امروز : 36
  • بازدید دیروز : 65
  • بازدید این ماه : 1176
  • بازدید ماه قبل : 1989
  • آخرین بازدید : سه شنبه 28 دي 1395 (08:16) ق.ظ