به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای باحضور تمامی کارشناسان مرتبط شهرستان با درخواست های واگذاری ماده 3 (درختکاری بادام دیم) در محل اداره منابع طبیعی شهرستان چادگان برگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و رئیس اداره ثبت فریدن دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان دیدار و جهت هماهنگی بیشتر این ادارات بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان دیداری با دادستان و رئیس اداه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در دفتر دادستان برگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان دیداری با حضور رئیس دادگستری شهرستان چادگان و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان امام جمعه و سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جهت تبیین دیدگاه امام جمعه شهرستان دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان آیین تودیع و معارفه رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان با حضور فرماندار،مدیر کل منابع طبیعی استان و نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان و جمعی از معاونین و روسای شهرستانی شهرستان چادگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آبخیز داری شهرستان چادگان در آیینی با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان اصفهان و نماینده ولی فقیه و جمعی از روسای ستادی از زحمات ریاست قبلی تشکر و برای ریاست جدید اداره آرزوی موفقیت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور بهربرداران درخت دیم در اراضی ملی در روستا های علیعرب و ده کلبعلی به منظور پرداخت بهره مالکانه وهم اندیشی درخصوص طی روال قانونی جهت واگذاری اراضی ملی برای طرح های منابع طبیعی ، در اداره منابع طبیعی شهرستان چادگان برگزار گردید.

به گزارش ناظر ماده3 قانون حفاظت و بهربرداری شهرستان چادگان استقبال خوبی از اجرای طرح بادامکاری دیم در سطح شهرستان چادگان از سوی افراد حقیقی و حقوقی انجام گردیده است.

ریاست
محمدقاسم هلیلی
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان چادگان
لینکدانی
پیشخان
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 51049
  • بازدید امروز : 88
  • بازدید دیروز : 31
  • بازدید این ماه : 659
  • بازدید ماه قبل : 1553
  • آخرین بازدید : شنبه 24 آذر 1397 (14:31) ب.ظ