به گزارش ناظر ماده3 قانون حفاظت و بهربرداری شهرستان چادگان استقبال خوبی از اجرای طرح بادامکاری دیم در سطح شهرستان چادگان از سوی افراد حقیقی و حقوقی انجام گردیده است.

به گزارش مسئول واحد آبخیزداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در پی بارندگی های رگباری اخیر بند های آبخیزداری روستای مشهد کاوه آبگیری شد و با توجه به نوع بارندگی که رگباری و با شدت بالا بود باعث فرسایش شدید در بالا دست شد ، رسوبات زیادی پشت بند ها ذخیره شد و از ورود حجم زیادی از رسوبات که در اثر فرسایش از سطح مراتع و اراضی کشاورزی به همراه روان آب حاصل از بارندگی ایجاد شده بود جلوگیری به عمل آمده است.

به گزارش رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان چادگان بعد از اتمام پروژه کنترل کوچ دام که هر ساله بر اساس تقویم چرای دام برنامه ریزی شده ، پروژه شاخ شماری جهت جلوگیری از ورود دام مازاد به مراتع در این شهرستان در حال انجام می باشد.

پروژه کنترل کوچ دام 2 ارديبهشت 1397

به گزارش فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان اجرای پروژه کنترل کوچ در شهرستان چادگان به نیمه خود رسیده است

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای جهت هماهنگی امور ترویجی منابع طبیعی با حضور ائمه جمعه شهرستان چادگان برگزار گردید.

به روایت تصویر

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان آیین بزرگداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری طی مراسمی با حضور مسئولین اداری شهرستانی ، نماینده فرماندار ، ریاست آموزش و پرورش و ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان برگذار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه هماهنگی با حضور روسای شهرستانی و نماینده فرماندار شهرستان چادگان به منظور گرامیداشت هرچه بهتر هفته منابع طبیعی برگزار شد.

به گزارش اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور روسا و کارشناسان ادارات منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی و اداره ثبت و اسناد شهرستان چادگان جهت اجرای قانون رفع موانع تولید بر گزار گردید.

بازدید امام جمعه و رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان از طرح موسیر کاری دیم در اراضی روستای انالوجه شهرستان چادگان

لینکدانی
پیشخان
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 46671
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 70
  • بازدید این ماه : 1489
  • بازدید ماه قبل : 1288
  • آخرین بازدید : چهارشنبه 4 مهر 1397 (00:02) ق.ظ