به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان چهارمین جلسه هماهنگی برای برگزاری هفته منابع طبیعی با حضور بخشدار بخش مرکزی ، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان چادگان و روسای ادارات در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور روسا و مسئولین شهرستان چادگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی چادگان و کارمندان این اداره به منظور برگزاری هر چه با شکوه تر هفته منابع طبیعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور مدیریت جهاد کشاورزی، رئیس اداره منابع طبیعی ، رئیس اداره ثبت فریدن و مسئول اموراراضی شهرستان چادگان در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان در دیدار با امام جمعه شهرستان چادگان گفت: حفظ و صیانت از منابع طبیعی به عنوان ثروت عظیم خدا دادی همکاری تمام مسئولین میطلبد تا این امانت به نسل آینده انتقال یابد.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور مدیریت جهاد کشاورزی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و مسئول اموراراضی شهرستان چادگان در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان چادگان برگزار گردید.

رییس اداره منابع طبیعی طی بازدید از سیل آب های بخش چنارود گفت: سیل پیامد غم انگیز استفاده بی رویه از منابع طبیعی است.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور بخشدار بخش چنارود ، فرماندهی انتظامی بخش چنارود و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و تعدادی از دامداران و زارعان روستای درک آباد در بخشداری بخش چنارود برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و چندی از اعضاء شرکت تعاونی منابع طبیعی و آبخیزداری حقیقت شهرستان چادگان برگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان جلسه ای با حضور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چادگان و پرسنل این اداره جهت برنامه ریزی ، هماهنگی و برگزاری هرچه بهتر هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در این شهرستان برگزار شد.

لینکدانی
پیشخان
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 16377
  • بازدید امروز : 34
  • بازدید دیروز : 70
  • بازدید این ماه : 1508
  • بازدید ماه قبل : 2257
  • آخرین بازدید : جمعه 6 اسفند 1395 (05:09) ق.ظ